dmitro_grizub (dmitro_grizub) wrote,
dmitro_grizub
dmitro_grizub

Вдаримо Національною гвардією по соціалці!

«Наш Уряд виділить додаткові кошти на потреби Національної гвардії», – про це на засіданні кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр республіки А.Яценюк.

Ось і став зрозумілий джерело фінансування організації, безпосередньо створеної для легалізації бойовиків націоналістичних організацій. І гвардія ця, м’яко кажучи, дороге задоволення. Для порівняння. Її чисельність становитиме 60 тисяч «гвардійців». А зі слів адмірала Тенюха, чисельність усіх сухопутних військ складає всього 41 тисячу, з яких фактично, в тому числі із-за браку фінансування, боеготовыми є лише 6 тисяч осіб.
Пропорція бойових штиків буде один до десяти…
У цілому нині йдеться про виділення 6,8 мільярда гривень (приблизно 0,7 мільярда доларів).
Звідки ж наш уряд візьме необхідні кошти?

Як повідомляють новинні агенції з посиланням на Яценюка, фінанси будуть виділені за рахунок скорочення соціальних програм в охороні здоров’я, освіті, пенсійному забезпеченні.
Ці реформи вже застосовуються на практиці. У цьому місяці зарплата лікарів і вчителів у ряді регіонів була зменшена на 15%. А в наступному місяці їм порадили бути ще більш економний, так як зарплати зовсім не буде.
Виступаючи з доповіддю у Верховній Раді, адмірал Тенюх звернувся до «багатих людей» із проханням про надання збройним силам фінансової допомоги для придбання техніки. Але, як бачимо, у наших олігархів не знайшлося грошей, і додатково був запущений благодійний проект «Підтримай армію, захисти Україну», в якому будь-який житель країни може перевести 5 гривень на рахунок Збройних сил шляхом дзвінка або відправки SMS-повідомлення на платний номер.
Давайте всі разом допоможемо рідної армії, так як у нашого уряду в пріоритеті буде Національна гвардія, яка буде володіти необмеженими повноваженнями у боротьбі зі своїм народом.
Особливо лякає, що до лав Національної гвардії разом з радикально налаштованими відморозками можуть потрапити і прості хлопці з вашого двору.
http://grizub.kiev.ua/?p=33


Tags: Верховна Рада, Гвардійці
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments